Nokai MD-7W un SU-8W
Līdz ar NOKIA E66 manās roķelēs nonāca divi NOKIA Bluetooth aksesuāri.

Viens no šiem aksesuāriem ir augstākredzamie Bluetooth skaļruņi (NOKIA MD-7W).
Šovasar taisoties kārtējam atvaļinājumam pie ezera, domājot par digitālo izklaidi lietainam laikam, ja tāds piesakās, es saskāros ar neinteresantu problēmu - gribas paņemt līdzi arī kādas filmas, tomēr to skatīšana uz MacBook Pro ir ... Ja vēl piecpadsmit coolu ekrāns ir pieciešams, tad iebūvētie skaļruņi ir nebaudāmi skatoties filmu. Līdzi ņemt boomboxu - pārāk daudz klapatu un jau tā vietas mašīnā nebūs daudz. Ir, protams, citādi mobilie skaļruņi ar vadu, tomēr tie kā likums nav daudz labāki par iebūvētajiem. Paņēmu austiņas...
Nobaudot šos Nokia skaļruņus es sapratu, ka tie būtu ļoti labs risinājums - aizņem maz vietas (salīp kopā kā divi magnēti), darbības laiks pieņemams (darbojas no 2AA baterijām katrs + tos var darbināt no parastā jaunā tipa (mazā) Nokias lādētāja), skaņa ir daudz vairāk nekā ciešama.... ja vien tie nemaksātu Ls 70-Ls 80 ... par ceļojuma skaļruņiem tas ir aptuveni tieši uz pusi par daudz :( Tiesa arī pie E71 tos izdevās pieslēgt bez mazākās aizķeršanās...Klaviatūru (NOKIA SU-8W) es paņēmu jau zinot iznākumu - Tai vienkārši nav pielietojuma.
Pēc mazas bakstīšanās izdevās to pievienot Nokia N810 interneta tabletei (tīri testam) ... jau pēc trīs minūtēm es zaudēju jebkuru interesi par tās iespējām, pat T9 ir ērtāks nekā tāda klaviatūra. Lai to lietotu ir nepieciešami stacionāri apstākļi, vēlēšanās un iepriekšējs nolūks to darīt.
Tā ir par lielu, lai vazātu to līdzi teiksim E66. Pat ja es to daru pievienošanas process (te tiek ieskaitīts arī laiks kamēr es to izvelku no somas) ir gana ilgs un ķēpīgs.
1) ja man ir jāraksta īss teksts, neatmaksājas klapatas;
2) ja man ir jāraksta garš teksts, es labāk to daru šeit, pie kompja;
3) ja es esu nonācis sprukās un man prom no mājām esot jāraksta garš teksts... well, tādēļ vien atcerēties par vēl vienu krāmu, kurš jāvazā līdz ?
Tā ir neinteresanta no visiem aspektiem. Es jūs izaicinu - pierādiet pretējo ! :)
Ak, un vēl tā cena : Ls 70-90 - PAR KO ?

Paldies Nokia Latvia par iespēju notestēt arī šos divus gadžetus.
 

← uz sākumu