Īsi par NOKIA E66
Nokia pamanīja, Nokia piedāvāja, neatteicos...

Subjektīvi.

Pirms jau pirms kāda laika bija pilnīgi skaidrs, ka palikšu pie savas E71, tomēr savai labākajai pusītei nebiju pārliecināts, ka gribēšu uzspiest tādu klucīti - nav tomēr tik sievišķīgs. Bet dzīve ieviesa savas korekcijas un tomēr paņēmām arī Pepi ē septiņdesmit pirmo. Kad Nokia pieteicās iedot notestēt E66 ar neviltotu interesi gribēju noskaidrot, vai neesam iegrābušies.

Jau pirmajā brīdī izjutu milzīgu vilinājumu tādu palietot - man ļoti patīk tas form faktors, man patīk, ka tastatūra aizslēdzas aizbīdot to ciet, un atslēdzas atbīdot vaļā. Tā ir vēl viena lieta, kuru aizmirsu pieminēt rakstot par E71 - nespēja konfigurēt ar ko atbloķēt tastatūru. Es mobilo lietoju turot to kreisajā rokā, tādējādi atbloķēt tastatūru ikreiz ir neērti - vai tas prasītu daudz uztaisīt to konfigurējamu ?Vilinājums ir vēl jo lielāks atklājot, ka arī ekrāna lielums patiesībā ir precīzi vienāds ar E71 - tikai sagriezts uz sāniem - un vēl jo vairāk : tas saprot, kā ir pagriezts, un tāpat kā izslavētais iPhone pagiežas atbilstoši savam stāvoklim - labāka lieta par iPhone ir tas, ka viš to ekrānu sagriež dajebkur - atrodies tu Webā vai e-pastu sarakstā vai vienkārši Izvēlnē. Vienkārši pagriez telefonu un viš sagriežas.

Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes E65 tam ir tādas pašas priekšrocībās kā E71 pār E61i - jaunāka Symbian versija, kurai novērsti kaitinošie sīkumi un sabāzti lielāki atmiņas daudzumi. Kā arī jaunajai paaudzei raksturīgais ekrāna virsmas viendabīgums - ar domu: viss ekrāns ir plakans, uz tā nav nekādu izcilnīšu vai maliņu. Kāpēc tas ir svarīgi ? viens : tajā maliņās parasti krājas putekļi, otrs: mana bārda beidzot neķeras tajā :) - smejies vai raudi, bet gan ar E65 testējot, gan ar iPhone tā bija reāla problēma : turot pie auss matiņš ielien kaut kur tur šķirbā un ņemot nost no auss ... DZZZINKT ! ooouch... kaitina :)

Vēl viena atšķirība ir tikai foto poga aparāta sānos...Lai kā arī viss augstākminētais nekārdinātu, mēs tomēr esam un paliekam qwerty atkarīgie.

Bet, ja kāds tāds nav, un gribas mazu, bet varenu, tad E66 pavisam noteikti ir viens labs variants :)

Paldies Nokia Latvija par doto iespēju notestēt šo kārdinošo aparātu :)
 

← uz sākumu