Atā, E71 jeb Sveiks, 5800
Ok ok, es speciāli izvēlējos virsrakstu, kas izklausās pēc tā, ka man ir kaut kas pret E71. Nē, patiesībā es joprojām esmu pārliecināts, ka tas ir un paliek šā brīža labākais biznesa klases mobilais.

Tomēr kā jau gaudos iepriekš es joprojām esmu perfektās ierīces meklējumos, tāpēc nolēmu mesties dēkā ar Nokia 5800 Express Music - izklausās pēc tīņu aparāta, bet es tomēr no tā pēc apskatiem sagaidīju vairāk nekā tikai kārtējo mp3 playeri ar mobilā piešprici (jeb otrādi). Vai es vīlos ? Jā, pirmās trīs dienas es vienkārši gribēju to saukt tikai un vienīgi sliktos vārdos un mest pret sienu, tomēr - tāpat kā 2005.gada rudenī ar Mac, kad biju sevi iedzinis bezizejā pārdodot PC pat vēl nesaņēmis Macu - esmu spiests iziet learning curve, jo esmu nopārdevis jau E71 un iTouch, un pamazām es sāku atklāt lietas no jauna. Tāpat kā piesēžoties pie Mac, Nokia 5800 ir kaut kas savādāks nekā iPhone vai iPod Touch pie kura vadības utml jau biju pieradis. Tas tāpat nav arī E71, kura navigācija, ja reiz apgūta, notiek automātiski neskatoties uz pirkstiem.

Vairāk šobrīd es nerakstīšu - tas vēlāk, jo jūtas ir dalītas, tomēr komentāros variet uzdot jautājumus uz kuriem vai nu turpat arī atbildēšu vai arī minēšu garākajā aprakstā...
 

← uz sākumu