Cik ārējie cietņi ir nepieciešami? (Papildināts)Kādu laiku atpakaļ man bija maza atklāsme no "duhhh" sērijas.

Vēl vasarā braucot uz savu ārpilsētas patversmi ņēmu līdz kompīti un, protams, arī visādus raidījumus un seriālus, lai vakaros pie vēlēšanās ir ko darīt. Un tad nu vienā tādā izbraukuma reizē izdomāju paskatīties Leno kārtējo raidījumu un iedomājos, paga, tas man tagad iPodā iekopēts vai mazajā FW ārējā cietnī ? Un ne no šā, ne no tā iedomājos, ka pa abiem biju paņēmis līdzi 20GB dažāda satura. Cietnī savukārt bija brīvi kaut kādi 33GB. DUHHH?!? kāpēc vispār es izmantoju ārējos datu nesējus ? Pēc tā es ātri vien iegādājos vēl lielāku 320GB iekšējo cietni un ārējos praktiski ar savējo vairs neizmantoju.

Pavisam nesen arī piefiksēju, ka viesistabā pie Mini ir pieslēgti až 3 ārējie cietņi. Katrs savam nolūkam un itkā pamatoti, tomēr vēlreiz visu pārdomājot sapratu, ka zaļā domāšana ir jāatiecina arī uz tiem - lai arī tie ir tādi, kas māk iet gulēt, bet tomēr kaut ko jau tie patērē - un galubeigās no trim ārējiem palika tikai viens uz kuru ar Time Machine palīdzību bekupojas visi trīs kompīši. Aktuālais mainīgais saturs tiek turēts uz Mini iekšējā cietņa un pēc noskatīšanas tiek nežēlīgi dzēsts. iTunes Gift Cardi ir ļāvuši atbrīvoties no filmu vilkšanas - viss ērti sakārtots pa plauktiem, normālā kvalitātē un par ļoti saprātīgu cenu $3.99 (dažas $2.99). Ideāli!

Tā lūk. Nevajag kādam bildē redzamo WD ārējo USB, FW, 250GB, CardReader, USB hub ?

Papildināts : Atklāju, ka CD un DVD arhīvs pamazām liecas nost, tāpēc to ārējo atstāšu sev arhīva turēšanai (retai pieslēgšanai) ...
 

← uz sākumu