Lūgšanu brokastis
Te var palasīt par to, kas tās tādas ir

Saņemot ielūgumu, kurā ir rakstīts "...Ielūgumi nosūtīti aptuveni 1000 cilvēkiem ar ietekmi savās sfērās...." sajutos svarīgs :D

ietekme... sfēra.... coool :D

Uzreiz arī nodomāju, ka nav man tur ko meklēt.

Esmu prasts lauku vecis un tik vien zinu no smalkām padarīšanām, ka ja ir vairākas dakšiņas uz galda, tad jāsākot ar ārējo ... vai otrādi ... nu labi skatos, ko dara pārējie un mēģinu neatpalikt ... ar kreiso ēst esmu atmetis cerības - kāpēc ir tā jātizlojas ? :) Un savulaik Lišboa (Lisabonā) iemaldoties lepnā krogā (nu tādā, kur rēķins ir ap 130Euro uz pāri) sapratu, ka nekad vairs no brīva prāta neuzko tādu neparakstīšos. Heck ! man pat sava uzvalka nav. Tajos retajos gadījumos, kad piekrītu piedalīties kādā pasākumā, kur tāds ir bezmaz obligāts, vienmēr aizņemos to no kāda kura izmēru kategorijā tajā brīdī esmu ieaudzis... Riebīgāku apģērba gabalu neizdomāsi - neērts, stīvs, nepraktisks.

To visu es te bubinu tāpēc, lai tu saprastu cik ļoti man riebjas stīvie pasākumi.

Tomēr... šoreiz es iespējams uz tādu parakstīšos, jo tai Latvijai, kurā mēs dzīvojam vairāk nekā jebkad ir nepieciešamas mūsu lūgšanas.

Tikai dievišķa iejaukšanās var glābt šo valsti no mūsu Padomju (jā tieši padomju nevis krievu - viņi ir tādi paši upuri, kā mēs) mantojuma : sačakarēti cilvēki bez morāles, bez garīgā kompasa, bez vienota atskaites punkta, bez skaidras vīzijas, ar pārmērīgu kāri grābt visu, kas slikti piesiets.


... Dievs, nepamet mūs šādas valdības varā. Stāvi mums klāt nākošo vēlēšanu laikā. Nospļauties par partijām, galvenais palīdzi mums savēlēt godīgus vīrus un sievas. Āmen.
 

← uz sākumu