← uz sākumu
2008.gada 06.oktobris (6)

Lūgšanu brokastis

Ticība, Bubināšana   Te var palasīt par to, kas tās tādas ir

Saņemot ielūgumu, kurā ir rakstīts "...Ielūgumi nosūtīti aptuveni 1000 cilvēkiem ar ietekmi savās sfērās...." sajutos svarīgs :D

ietekme... sfēra.... coool :D

Uzreiz arī nodomāju, ka nav man tur ko meklēt.

Esmu prasts lauku vecis un tik vien zinu no smalkām padarīšanām, ka ja ir vairākas dakšiņas uz galda, tad jāsākot ar ārējo ... vai otrādi ... nu labi skatos, ko dara pārējie un mēģinu neatpalikt ... ar kreiso ēst esmu atmetis cerības - kāpēc ir tā jātizlojas ? :) Un savulaik Lišboa (Lisabonā) iemaldoties lepnā krogā (nu tādā, kur rēķins ir ap 130Euro uz pāri) sapratu, ka nekad vairs no brīva prāta neuzko tādu neparakstīšos. Heck ! man pat sava uzvalka nav. Tajos retajos gadījumos, kad piekrītu piedalīties kādā pasākumā, kur tāds ir bezmaz obligāts, vienmēr aizņemos to no kāda kura izmēru kategorijā tajā brīdī esmu ieaudzis... Riebīgāku apģērba gabalu neizdomāsi - neērts, stīvs, nepraktisks.

To visu es te bubinu tāpēc, lai tu saprastu cik ļoti man riebjas stīvie pasākumi.

Tomēr... šoreiz es iespējams uz tādu parakstīšos, jo tai Latvijai, kurā mēs dzīvojam vairāk nekā jebkad ir nepieciešamas mūsu lūgšanas.

Tikai dievišķa iejaukšanās var glābt šo valsti no mūsu Padomju (jā tieši padomju nevis krievu - viņi ir tādi paši upuri, kā mēs) mantojuma : sačakarēti cilvēki bez morāles, bez garīgā kompasa, bez vienota atskaites punkta, bez skaidras vīzijas, ar pārmērīgu kāri grābt visu, kas slikti piesiets.


... Dievs, nepamet mūs šādas valdības varā. Stāvi mums klāt nākošo vēlēšanu laikā. Nospļauties par partijām, galvenais palīdzi mums savēlēt godīgus vīrus un sievas. Āmen.

  
 
    Eesti       2008-10-07, 13:58
- Pastastiisi, kas tur buus (nee, edienkaarte neinteresee)
       Boo >Eesti       2008-10-07, 14:03
- Nospied uz tā sarkanā linka zem bildes tur būs vairāk aprakstīts...
    Kirils       2008-10-08, 18:49
- Vai tā nav Ļeģājeva jaunās paaudzes akcija? Bet neaizmirsti, ka lai piedalītos ir jāsamaksā 25,- un 30,- Ls.
Katrā ziņā, labu apetīti!
       Boo >Kirils       2008-10-08, 19:49
- nav nav jaunā paaudze, tas ir starpkonfesionāls pasākums... Nu tas piķis nav nekas īpašs - varka no tā nekāda īpašā nesanāk
          Kirils >Boo       2008-10-08, 20:09
- Zinu, ka bija kāds līdzīgs pasakums ko Ļeģajevs bija organizējis. Viņš arī uzaicināja no dažādām baznīcām un nosauca to par starpkonfesionālu pasākumu. Negribu noniecināt šo pasākumu, bet Ļeģajeva Jaunā Paaudze, nu nē.
Bet uzraksti, kā bija.
             viuks >Kirils       2008-10-30, 21:02
- Organizē fonds "Partneri", kas ir nevalstiska organizācija, dibinātājs ir Čārlzs Kellijs (amerikānis, kam vecvecāki ir latvieši). Organizācija palīdz veidot kristiešiem projektus Latvijā un piesaista tam ASV brīvprātīgo finansējumu. ASV pusē organizācijas nosaukums ir Bridge Builders Int. [Links]

Ļeģajevs tur nav ne valdē, ne vispār pie kādas teikšanas. Iespējams, ka Ļeģajevs ir aicināto viesu sarakstā šajās brokastīs.

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS