Kopsavilkums par Biti
Tātad ir saņemts pirmais reālais rēķins par Bites pakalpojumiem.

Ls 17.04 - Ls 3 no tā ir nevajadzīgais pakalpojums sarunas par velti kolēģu starpā - iChatā mēs runājam - pa 3Ls mums sanāktu aptuveni 100min. tik daudz mēs nenorunājam, un aptuveni vēl Ls 1,50 par kļūdaini nosūtītām 17 (or so) īsziņām :) - my bad. Respektīvi reālais rēķins ir ap Ls 12.54, bet tad atkal dēļ brīnumainās Zaķumuižas zonas nepastāvības kolēģis runāja maz, līdz ar to varam piemest pēc iepriekšējām proporcijām iekš LMT rēķiniem, ka tie būtu aptuveni Ls 16, ja kolēģis būtu runājis tik pat daudz cik parasti.

Pagriezu atpakaļ LMT rēķinus un šogad no LMT nav bijis mazāk par Ls32-40 - respektīvi uz pusi vairāk.Zaķumuižas kolēģi pārsēdinājām atpakaļ uz LMT "piezvani man", kamēr Bite panāks normālu pārklājumu. Līdzko tur būs pārklājums, vēl 5 numuri pāries uz Biti.

Tāpat par normālu ciparu kolēģim ir iegādāts E66, kā rezultātā esmu parakstījies uz Bites formulu-18. Tur sanāk, ka ja es norunāju tos pašus 13Ls tad telefons ir pa nullēm. Ja norunāju 18, esmu uzvārījis Ls 5 :D

Un vēl arī paņēmu mobilo internetu par Ls 15 mēnesī (3GB teorētiskais ierobežojums) - kopā sanāk rēķins kā pie LMT - pakalpojumi un visādi citādi labumi x 2.

Secinājums : Pirms pāriet uz Biti iesaku notestēt to visās sev būtiskākajās vietās. Ja ar zonu tajās ir ok, tad nav divu domu par to vai pāriet.

P.S. Var atrast vietas, kur Bitei ir vājš pārklājums (piem. Berģu DEPO), bet ir arī vietas, kur pārklājums ir labāks nekā LMT (piem. Inciems)

P.P.S. Ja kaut nedaudz paseko sakaru tirgum ir pilnīgi skaidrs, ka Bite nobarojas, lai vēļāki pārdotos tam pašam Vodafonam, līdz ar to līdzekļi patreiz netiek žēloti un mēs varam baudīt strauju izaugsmi un salīdzinoši zemas cenas.

....un jau pavisam nobeigumam par knifiem, kas vēl patīk pie Bites (jauktā kārtībā):

1) Mana Bite - ļoti skaidra un detalizēta info par savu numuru, tā pakalpojumiem un patērēto - bezmaz realtimā var sekot līdz.

2) Apkalpošana - neskatoties uz manu patreiz pārnesto mizerablo numuru skaitu (konkrēti pēc otra atkrišanas palika viens) attieksme ir ekselenta - Paldies Kaspar (un Palmz, ka ieteici Kasparu)!

3) eksperimentējot ar telefoniem un pārliekot simkartes gadās nebūt zonā, tad nu līdzko es parādos, man pienāk īsziņa kas pastāsta, kurš mani nav sazvanījis (ne man, ne zvanītājam tas neko nemaksā !)

... tādi lūk pīrāgi
 

← uz sākumu