Sony pārsauc savu Mylo
No "Mylo Personal Communicator" uz "Mylo Internet Device."

Ņemot vērā, ka es tikko pasūtīju Nokia n810 šitādam aparātam vajadzētu mani kaut mazliet ieinteresēt un vajadzētu rasties vēlmei vismaz salīdzināt, bet zinot, ka tas ir Sony ir pilnīgi skaidrs, ka tajā kaut kur ir kājnieku mīna uz kuras uzrausies tie daži nelaimīgie lietotāji, kas būs sadūšojušies to nopirkt.

Pirmā droši vien ir joprojām nejēdzīgi dārgā Memory Stick atmiņas karte (sony atmiņas standarts, kuru Sony joprojām spītīgi izmanto visur kur vien iespējams, neskatoties uz to, ka visa pasaule jau sen tam ir atmetusi ar roku - Sony: like.no.other)

Sony ir slaveni ar savu standartu izveidi un mēģinājumiem par katru cenu uzspiest tos pārējiem. Un pats smieklīgākais tajā ir, ka viņi paši regulāri uz tā pamata arī atraujas. Varu saderēt, ka tikai retais zin, ka Sony bija arī mp3 analogs. Bija arī viņiem online mūzikas veikals kā iTunes. Aha, tā bija.

Sakiet ko gribiet, bet tad kad Jy man pateica, ka sony kamerai ārējā mikrofona pieslēgšanai ir arī 'unikāls' savienojums, es sapratu, ka tā nu reiz ir kompānija no kuras ir jātur tālāk visi, kas man mīļi un dārgi...
 

← uz sākumu