← uz sākumu
2008.gada 02.augusts (7)

Vai biji nobalsot ?

Bubināšana   


Ir jābūt augstākai varai par Saeimu, kas var tai sadot pa pakaļu. Ja nav īsta prezidenta (lasi: Vairas), tad atliek tikai tauta.

P.S. Izņemot varbūt Sipenieci neviens no tiem reklāmās bijušajiem šai kampaņai nemaz nepalīdz : apvainojies prezidenta laureāts, neizdevušies ministri, neveiklais KNAB ex-vadītājs - paši vien tos mēslus tur vārīja.

Pie viena:
Nezinu un neinteresē kurai partijai viš pieder, bet man dikti patīk kā Segliņš saimnieko IeM - īsi un konkrēti, bez ļuļukāšanas :)

  
 
    Sussis       2008-08-02, 15:53
- Seglinjsh ir no Tautas partijas
       Boo >Sussis       2008-08-02, 16:14
- ok, ar to viņam nav paveicies
    viuks       2008-08-04, 12:15
- Bože moj, arī tu tajā balagānā piedalījies?
       Boo >viuks       2008-08-04, 12:46
- Labāk ir malā stāvēt un gaidīt vāli pierē ?
          viuks >Boo       2008-08-04, 13:00
- Ar galvu jādomā, kad uz vēlēšanām iet, nevis pa pāris ļomoniem katru mēnesi kaut kādus referendumus rīkot. Nu ievēlēs jaunu saeimu, nu un? Vai tu tiešām tici, ka kaut kas mainīsies? Tikai tas, ka atkal lieki izdevumi, bardaks un peļņa medijiem. Latvijā tāpat 75% ir lohi, kas balsos par Zīgeristiem, tūdaliņiem, vai Saulvežiem. Nu ir ar to jāsamierinās.
             Boo >viuks       2008-08-04, 13:25
- ļimoni būtu izmesti, tad ja balsotu pārsaukt annas pannas kārļa marksa ielu par jāņa pētera baltvaidziņa klijāna ielu. Šeit jautājums bija pavisam konkrēts - Vai tauta drīkst sadot pa pakaļu tiem aunapierēm, kas ievēlēti taisa bezpriģelu ?

Jā ! ir jādomā ko ievēli, bet tas, ja viņi tur ir tikuši zelta kalnus solot, nenozīmē, ka pēc tam var četrus gadus klaji par visiem ņirgāties un spļaut no augšas virsū.
                Vecais >Boo       2008-08-06, 08:10
- +1

Tas ir tāpat, kā, ja darbadevējs pieņemtu darbā nekaunīgu parazītu ar mežonīgu apetīti, bet nedrīkstētu to atlaist 4 gadus.

Nekad nevajag aizmirst, ka tie kas slaistās un "kruķī savas ģelas", pie tam saucas par "saeimu", patiesībā ir tautas iecelti un bagātīgi apmaksāti tautas KALPI, kam patiesībā ir jāpārstāv TAUTAS intereses, un ar visiem spēkiem jāpūlas spodrināt latvijas vārdu pasaulē un jārada tādi dzīves apstākļi, lai ļaudis lepotos ar savu piederību šai valstij!
Rūgto patiesību mēs visi labi zinām, tāpēc daļa tautas, tie kam rūp tautas un valsts nākotne, 2.augustā savu attieksmi neslēpa un balsoja PAR izmaiņām Satversmē...

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS