Vai Ābols pārgatavojies ? (papildināts)
Jau pirms kāda laika rakstīju cik neinteresanti paliek dzīvot ar Apple. Šie divi raksti liek domāt, ka tendence turpinās un pavisam drīz Apple paskatā mēs dabūsim sev otru Sony (Sony - kompānija, kura pamanās izgudrot katrai lietai savu standartu, pārmērīgi vēloties, lai katrs lieto tikai to, tikai tādu un tikai pa šitādu naudu - tai nospļauties par savietojamību un user experience. Pasaulē, kur valda PR, tai joprojām izdodas nebankrotēt uz daudzo pamuļķu rēķina; nu gandrīz kā Microsoft) :
ZDNet
un
Gizmodo

Doma ir vienkārša : Apple nejedzīgi daudz sāk spiest uz saviem proprietārajiem standartiem, kas no vienas puses līdz šim ir nodrošinājis Apple veidoto produktu bezmaz garantētu stabilitāti.

Tomēr nupat jau izskatās, ka aizrīsies. MobileMe gļuko, iTunes aktivizācija gļuko, Leopards lai arī mazāk bet gļuko, dzelži pavisam nedaudz, bet arī vairs nav tik uzticami kā pavisam nesenā vēsturē.

Saņemot ziņas par Snow Leopard, kas nebūs jauna versija izskata pēc, bet gan kārtīgi samēzta Leoparda versija, es jau nopriecājos, ka nu beidzot būs nākuši pie prāta un piebremzēs ar jaunumiem un novedīs vecos līdz leģendārajai stabilitātei.

Tomēr nē, jau klīst baumas par jaunu produktu - MacTouch. Nav jau žēl un es, protams, joprojām gaidu savu sapņu kompi PlugNPlay, bet man viš simtu gadu nav vajadzīgs, ja man būs jātērē savs laiks, lai cīnītos ar tā nepilnībām un gļukiem.

Apple šobrīd ir baigi aizrāvušies ar sevi - ikviena kompānija, kura domā, ka mēs dzīvojam tās produktu dēļ (lasi: Palm), ar laiku atraujas pēc pilnas programmas ;)

Es mīlu savu MBP, un es to nepretko nemainīšu, bet visi pārējie Apple produkti šobrīd ir way too much hussle. Phhhhlease, Apple, make it simple and rock-solid again!

Papildināts:
khmmm...
Pat Deivids Pougs piekrīt, ka nupat ir jau aizrijušies.
Apple: 'Arī tu Walt'...
Nu ja pēc šito divu pēdējo džeku uzbraucieniem Apple nepratīsies, tad vairāk mēs tur neko nevaram darīt :)
 

← uz sākumu