← uz sākumu
2008.gada 21.jūlijs (14)

Kā es iTunēs iepirkos

Faili, Filmas, Bubināšana   Es jau neko. Es tik par to, ka ir tīri ciešams variants, lai varētu pie mums iepirkties US iTunes veikalā.

Jau ilgāku laiku es burkšķu visur un visiem, ka mums nav iespējas godīgi tikt pie filmām, ja nav kāres vazāties apkārt uz nomām un atstāt tur pasakainas garantijas summas. Tad nu beidzot parādoties iTunes veikalā iespējais nomāt filmas es gandrīz nopriecājos. Gandrīz, jo mums tāds pakalpojums, protams, kā trešās pasaules valstij netiek sniegts.

Es zināju, ka pastāv varianti kā iegūt iTunes veikala kontu un biju to jau izdarījis, lai varētu savai mūzikas kolekcijai savākt artworkus (disku vāciņu noformējumus). Zināju, ka ebay.com var nopirkt arī dāvanu kartes un pēcāk tās izmantot, tomēr līdz šim kaut kā nebiju saņēmies to noprovēt.

Vakar saņēmos un par $52.99 nopirku $50.00 dāvanu karti, kuru veiksmīgi izdevās arī iTunes veikalā redeemot un arī iznomāt savu pirmo online filmu par nieka $3.99 - ļoti adekvāta cena par ērtību un kvalitāti :)

Tātad:

1) dodamies uz ebay.com un nopērkam "$50 iTunes store gift card" (pievērsiet uzmanību, ka £50 ir UK iTunēm paredzētās, tāpēc tās pērciet tikai tad, ja grasieties iegādāties saturu tieši no UK - saturi dažādu valstu veikalos atšķiras);

2) kad kods ir saņemts, dodamies uz iTunes store un labajā pusē QUICKLINKS sadaļā spiežam uz Redeem - tur tad arī ievadam visu prasīto - tie kam nav iTunes konta var to izveidot tiesa valsti noteikti vajadzēs norādīt USA un atrodiet internetā kādu reālu ASV adresi (es paņēmu kaut kāda žurnāla pasta adresi un ciparu par dažām mājām pamainīju);

3) iespējams vēl vajadzēs paša iTunes Store izvēlnē nospiest uz Authorize Computer, un pirmo reizi spiežot uz Rent būs jāpiekrīt Agreementam par pašu īrēšanu.

Šis process izklausās sarežģītāks nekā ir patiesībā.

Sākot filmas ielādi varēju to skatīties jau burtiski pēc minūtes vai divām - nebija jāgaida pilna filmas novilkšana. Lēnāka pieslēguma gadījumā visticamāk nāktos pagaidīt kamēr novelkas, lai nav jātaisa pauzes pa vidu.

Šādā gadījumā filmas vajadzēs vienkārši savlaicīgāk sākt vilkt, tiesa, ja nesanāks skatīties paredzētajā laikā par tām 24hrs nav jāstreso, jo iznomājot filmu, to var novilkt uzreiz, un turēt to neaiztiktu arī ilgāku laiku, bet ja reiz esi sācis skatīties, tad tas ir jāpabeidz 24hrs laikā. Man ar to pietiek.

Šobrīd vienīgais, ko vēl neesmu līdz galam izpētījis, ir piedāvāto filmu klāsts - sev uzreiz gan atradu kādas 8, kuras tad arī grasos noskatīties kādu 2 mēnešu laikā. Šakvaitā sliktāk ar to klāstu nepaliks.

BEIDZOT es varu teikt, ka esmu atradis gana ērtu un adekvāti izmaksājošu veidu, lai teiktu, ka meklēt "citus veidus" filmas noskatīšanai nav nepieciešams.

Par likstām un nedienām, ja tādas būs, protams, ziņošu...

  
 
    Armands       2008-07-21, 14:49
- Bet, ja mēs piesienamies, tad tik un tā šeit nav ar autortiesībām viss kārtībā. Tu pasaki, ka dzīvo tur, kur patiesībā nedzīvo, respektīvi, ASV, tātad tev nav tiesības uz to kontentu, kuru ielādē. Kā rezultātā sanāk, ka pārkāp likumu, bet par to vēl samaksā.
       Boo >Armands       2008-07-21, 15:13
- bla bla bla ... nav runa par to ko domā viņi - ir svarīgi cik tīra ir mana sirdsapziņa. Ja es domātu tādās bezcerīgās kategorijās, tad visticamāk aiz izmisuma zagtu kā visi

Es gribu maksāt, jo es zinu, ka tas viss maksā naudu, tomēr nejau Ls 12 par DVD, kuru es noskatīšos labi ja 2 reizes.

Iztirzātais variants piedāvā man būt saprātīgi godīgam.
    onkulis       2008-07-21, 15:22
- man jau ir konts un grasos pirkt to gift kardu tieši šādiem nolūkiem. šķiet, ka filmu nomāšana varētu būt lieliska iespēja ērti noskatīties jaunākās filmas labā kvalitātē (ja vien tās iTunes parādās laicīgi)
       Jealousy >onkulis       2008-07-21, 15:55
- Šim nolūkam tas diez vai derēs, jo iTunes filmas parādās reizē ar DVD relīzēm. Kas nozīmē - reizē ar torentiem.
iTunes store var lietot tad ja grib dzīvot tīru sirdsapziņu un, kas galvenais - ērti!
          Boo >Jealousy       2008-07-21, 16:00
- Nu patiesībā "reizē ar torrentiem" nemaz nav tas sliktākais. Svarīgākais ir iespēja normālā katalogā izpētīt, noskatīties preview un nosūtīt linku uz media centru, lai apsēžoties man atliek tikai mail.appā nospiest uz linka un iznomāt filmu normālā kvalitātē un vairumā gadījumu skatīt uzreiz nevis, tad kad no tā otra tīņa novilksies
    mzfckr       2008-07-21, 16:56
- ja es savam vecajam ifonam uzlieku 2.0 jailbreakoto un unlockoto firmwari un nopirkshu kkadu itunes davanu karti ebay, tad es varesu ieladet un ari iphonaa ielikt app store progas un normali zvanit lmt tiiklaa?
       Boo >mzfckr       2008-07-21, 17:05
- Ja tev izdosies normāli pielaist to 2.0 firmwari, tad neredzu iemeslu kāpēc lai to kredītu nevarētu izmantot AppStorē.
    martinszeme       2008-07-21, 18:16
- Nesen bija līdzīga problēma, uzdūros arī šādam risinājumam, bet vēl neko neesmu mēģinājis. Pašlaik gaidu, kad "gift card'i" parādīsies šeit"
[Links]
Ja tur nekas jēdzīgs nesanāks, tad atliks ebay.
       Boo >martinszeme       2008-07-22, 09:11
- a kas tam ituneshop.net ir īpašāks ? un tur itkā šobrīd ir tie cardi - tiesa padārgi $100 uzreiz vienkārši mēģināšanai, bet ir...
    joriks       2008-07-21, 23:22
- par tām 24h runājot. Es kad īrēju savu pirmo filmu, tad man tika paziņots, ka man ir 48h laika. Pat apstiprinot tos noteikumus, bija minēts fakts, ka viņos ir veiktas izmaiņas un iepriekšējo 24h vietā tagad ir 48h.

Man šitā gāja ar filmas īrēšanu.
       joriks       2008-07-21, 23:23
- hmm...links neparādījās
[Links]
          Boo >joriks       2008-07-22, 09:09
- Acīmredzot šie noteikumi dažādās valstīs arī ir dažādi.
    martinszeme       2008-07-22, 20:53
- Tikko iegādājos 20$ karti ebaya, redeemoju veiksmīgi. Un arī pirmās programmiņas jau ir manā touchā.
Paldies par rakstu!
       Boo >martinszeme       2008-07-22, 21:36
- Vesels ēdis !

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS