Kā es iTunēs iepirkos
Es jau neko. Es tik par to, ka ir tīri ciešams variants, lai varētu pie mums iepirkties US iTunes veikalā.

Jau ilgāku laiku es burkšķu visur un visiem, ka mums nav iespējas godīgi tikt pie filmām, ja nav kāres vazāties apkārt uz nomām un atstāt tur pasakainas garantijas summas. Tad nu beidzot parādoties iTunes veikalā iespējais nomāt filmas es gandrīz nopriecājos. Gandrīz, jo mums tāds pakalpojums, protams, kā trešās pasaules valstij netiek sniegts.

Es zināju, ka pastāv varianti kā iegūt iTunes veikala kontu un biju to jau izdarījis, lai varētu savai mūzikas kolekcijai savākt artworkus (disku vāciņu noformējumus). Zināju, ka ebay.com var nopirkt arī dāvanu kartes un pēcāk tās izmantot, tomēr līdz šim kaut kā nebiju saņēmies to noprovēt.

Vakar saņēmos un par $52.99 nopirku $50.00 dāvanu karti, kuru veiksmīgi izdevās arī iTunes veikalā redeemot un arī iznomāt savu pirmo online filmu par nieka $3.99 - ļoti adekvāta cena par ērtību un kvalitāti :)

Tātad:

1) dodamies uz ebay.com un nopērkam "$50 iTunes store gift card" (pievērsiet uzmanību, ka £50 ir UK iTunēm paredzētās, tāpēc tās pērciet tikai tad, ja grasieties iegādāties saturu tieši no UK - saturi dažādu valstu veikalos atšķiras);

2) kad kods ir saņemts, dodamies uz iTunes store un labajā pusē QUICKLINKS sadaļā spiežam uz Redeem - tur tad arī ievadam visu prasīto - tie kam nav iTunes konta var to izveidot tiesa valsti noteikti vajadzēs norādīt USA un atrodiet internetā kādu reālu ASV adresi (es paņēmu kaut kāda žurnāla pasta adresi un ciparu par dažām mājām pamainīju);

3) iespējams vēl vajadzēs paša iTunes Store izvēlnē nospiest uz Authorize Computer, un pirmo reizi spiežot uz Rent būs jāpiekrīt Agreementam par pašu īrēšanu.

Šis process izklausās sarežģītāks nekā ir patiesībā.

Sākot filmas ielādi varēju to skatīties jau burtiski pēc minūtes vai divām - nebija jāgaida pilna filmas novilkšana. Lēnāka pieslēguma gadījumā visticamāk nāktos pagaidīt kamēr novelkas, lai nav jātaisa pauzes pa vidu.

Šādā gadījumā filmas vajadzēs vienkārši savlaicīgāk sākt vilkt, tiesa, ja nesanāks skatīties paredzētajā laikā par tām 24hrs nav jāstreso, jo iznomājot filmu, to var novilkt uzreiz, un turēt to neaiztiktu arī ilgāku laiku, bet ja reiz esi sācis skatīties, tad tas ir jāpabeidz 24hrs laikā. Man ar to pietiek.

Šobrīd vienīgais, ko vēl neesmu līdz galam izpētījis, ir piedāvāto filmu klāsts - sev uzreiz gan atradu kādas 8, kuras tad arī grasos noskatīties kādu 2 mēnešu laikā. Šakvaitā sliktāk ar to klāstu nepaliks.

BEIDZOT es varu teikt, ka esmu atradis gana ērtu un adekvāti izmaksājošu veidu, lai teiktu, ka meklēt "citus veidus" filmas noskatīšanai nav nepieciešams.

Par likstām un nedienām, ja tādas būs, protams, ziņošu...
 

← uz sākumu