← uz sākumu
2008.gada 19.jūlijs (8)

Gone Bite

Faili   


Ok, pēc deviņu gadu uzticīgas maksāšanas LMT esmu atdevies Bitei. Punktu pielika fakts, ka uzprasot sarunu izdruku par pagājušo mēnesi, lai es varētu uzzināt cik tad no 82Ls rēķina tika norunāts esot Turcijā (rēķina pozīcijās jau tas nekur netiek atainots), man uzprasīja, lai es uzrakstu iesniegumu un vēl par šo 'pakalpojumu' no manis tiks paņemti Ls 1,53... Nav jau žēl, bet kur jums lien ?!? :)

Ar Biti viss notika elektroniski un bez aizķeršanās. Fakts, ka līgums tika pievests parakstīšanai droši vien ir skaidrojams tikai ar to, ka bija ieteikums no svarīgāka klienta, bet tomēr - patīkami :)

LMT, protams, pēdējā brīdī zvanīja, lai droši vien kaut ko 'interesantu' piedāvātu - biju izgājis, nedzirdēju, kas viņiem sakāms. Kas tas ir par servisu, kurš zvana tikai tad, kad tu viņiem esi uzgriezis muguru? droši vien ideja ir spiest kamēr ļaujas un tad, ja sprūk ārā, mēģināt atrunāt : "nu labi, labi - mēs jau tikai pajokojām. Še jums labāki tarifi.... tikai neaizmirstiet uzrakstīt iesniegumu." :)

Sēžu tagad ar savām jaunajām SIMkartēm un gaidu, kad mani pārslēgs 30.jūlija naktī.

Kaut kad ap septembri droši vien ziņošu par rēķina starpībām (jācer, ka par labu jaunajai izvēlei), kā arī par zonām un nezonām un zemūdens akmeņiem, ja tādi parādīsies.


  
 
    Sergejs       2008-07-21, 08:22
- Nesen izdarīju to pašu, pagaidam vienīga problēma bija sakaru kvalītate ārzemēs, Somijā no 3 operatoriem tikai viens puslīdz strādāja.

Heh, reķinu detalizēta atskaite pieejama manabite lapā, un tur ir visādas interesentas lietas, kuras nav manslmt.
       Boo >Sergejs       2008-07-21, 08:52
- Mani arī izbrīnīja, ka manslmt es nevaru dabūt to detalizēto atskaiti. Es saprotu, ka izdrukātu atskaiti taisot tiešām varētu tikt patērēti kaut kādi Ls1,53 cilvēkresursi, bet tas, ka man nav bez papildus samaksas neviena veida kā uzzināt par ko tad es īsti maksāju manuprāt ir dikti nepareizi.
          TokRa >Boo       2008-07-21, 09:53
- Gluži tavs gadījums: [Links]
       Palmzz >Sergejs       2008-07-21, 14:41
- Dīvaini... Ir ar Biti izbraukāta Lietuva, Polija, Vācija, Austrija, Itālija, Slovākija, Čehija, Dānija, Zviedrija, Lielbritānija, Gruzija, Azerbaidžāna un Norvēģija! Visur viss notiek tik pat perfekti, kā LV, izņemot to, ka Azerbaidžānā nestrādā nummuru noteicējs. Bet, tas tur nestrādāja arī LMT un Telei.
    Jealousy       2008-07-21, 11:45
- Farewell!
       Boo >Jealousy       2008-07-21, 13:54
- to you too un atceries, ka tagad tavi zvani man maksās tev krietni dārgāk
          Jealousy >Boo       2008-07-21, 14:21
- tāds tu esi, domā tikai par sevi
    Helasie       2008-09-24, 13:27
- "ideja ir spiest kamēr ļaujas un tad, ja sprūk ārā, mēģināt atrunāt" gluži tā; tā pat čakarē korp. klientus - kamēr pats neuzprasies, par tevi neliekas ne zinis; kad uzprasies, tad nomet tarifus - smuki nomet; a tu cilvēks tikai pēc tam uzzini, ka ir arī korp. klienti, kas maksā Ls 0,0 par savstarpējām sarunām... Kā obligāts ieteikums no LMT - izmantojiet Formulas - ļoti izdevīgi...

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS