Gone BiteOk, pēc deviņu gadu uzticīgas maksāšanas LMT esmu atdevies Bitei. Punktu pielika fakts, ka uzprasot sarunu izdruku par pagājušo mēnesi, lai es varētu uzzināt cik tad no 82Ls rēķina tika norunāts esot Turcijā (rēķina pozīcijās jau tas nekur netiek atainots), man uzprasīja, lai es uzrakstu iesniegumu un vēl par šo 'pakalpojumu' no manis tiks paņemti Ls 1,53... Nav jau žēl, bet kur jums lien ?!? :)

Ar Biti viss notika elektroniski un bez aizķeršanās. Fakts, ka līgums tika pievests parakstīšanai droši vien ir skaidrojams tikai ar to, ka bija ieteikums no svarīgāka klienta, bet tomēr - patīkami :)

LMT, protams, pēdējā brīdī zvanīja, lai droši vien kaut ko 'interesantu' piedāvātu - biju izgājis, nedzirdēju, kas viņiem sakāms. Kas tas ir par servisu, kurš zvana tikai tad, kad tu viņiem esi uzgriezis muguru? droši vien ideja ir spiest kamēr ļaujas un tad, ja sprūk ārā, mēģināt atrunāt : "nu labi, labi - mēs jau tikai pajokojām. Še jums labāki tarifi.... tikai neaizmirstiet uzrakstīt iesniegumu." :)

Sēžu tagad ar savām jaunajām SIMkartēm un gaidu, kad mani pārslēgs 30.jūlija naktī.

Kaut kad ap septembri droši vien ziņošu par rēķina starpībām (jācer, ka par labu jaunajai izvēlei), kā arī par zonām un nezonām un zemūdens akmeņiem, ja tādi parādīsies.

 

← uz sākumu