mhm, iPhone is Back
Jā jā, tas ir tāds pats iPhone, kādu es pirms diviem mēnešiem norakstīju.

Nekas nav mainījies - es joprojām domāju, ka iPhone kā telefons nav labs.

Pa šo laiku ir mainījušās no iepriekšējā apraksta tikai dažas lietas - 3 party software. SMSD tagad var uzinstalēt bez īpašas piepūles, ja atrodi pareizo source. Tāpat arī beidzot strādā iReadMail un iDeleteMail, kuri attiecīgi padara lasītas un dzēš visas vēstules iekš Mail. Un ir parādījies SpringDial ātrajiem zvaniem. Nekas cits īpaši nav mainījies.

Tad kāpēc tāda izvēle un griešanās atpakaļ ? Skaidrojums ir pavisam vienkāršs : Tuvojas vasara. Vasarā es taisos atpūsties. Mobilo izmantot pēc iespējas mazāk. Līdz ar to mobilais, integrācija un zvanu menedžments aiziet otrajā plānā un priekšplānā izvirzās onroad mail čekošana, neaktīva web browsēšana (pārsvarā RSS lasīšana), baldēšana saulē klausoties mp3, lielīšanās draugiem ar meitas bildēm, bezmiega gaiņāšana ar Jay Leno's The TonightShow un kādā nemierīgā brīdī tomēr gribas arī SSH melno ekrānu redzēt darbojamies. Tas viss tur ir, un ja mobilā funkciju trūkums sāks kaitināt, tad tas nozīmēs tikai to, ka ir jāatceras par vasaras prioritāti - ATPŪTA ! Pēc pusgadu (šķiet pat vairāk) ilguša rudens un turpinošās inflācijas, saules un aktivitāšu ražotais endorfīnu līmenis ir prioritāte number viens. Un ja man būs jāvelta visa vasara lai noķertu tās divas dienas, kad Latvijā spīd saule - so be it !

Ko es ar to verķi darīšu pēc vasaras ? Nezinu. Dzīvosim, redzēsim.

P.S. un jā jā es ļoti labi zinu, ka 9.jūnijā būs iPhone v2, kuram būs vēl garāks un stiprāks un ilgāk turošs un ātrāks utt utjp - neinteresē - mana vasara jau ir sākusies un man vajag to visu jau vakar ;)
 

← uz sākumu