Es lietoju iPodVarētu padomāt, ka tas ir kas īpašs :) Bet tas ir. Kad aptuveni pusgadu atpakaļ pirku savu pirmo lietoto iPod 5.5G 30GB man bija tikai viens pielietojums prātā - ceļojuma laikā pārvilkt bildes no kameras, lai atbrīvotu uz tās vietu jaunām. Nē nezinu kāpēc man neienāca prātā, ka lētāk sanāk nopirkt daudz daudz SD kartes :D

Lai vai kā mp3 atskaņotāja daļa tajā visā bija tikai kā tāds bonuss, kurš visticamāk nekad nebūs vajadzīgs. Tomēr jāatzīst, ka pašam to nemanot iPods ir kļuvis par ikvienas iziešanas no mājām sastāvdaļu. Tik tiešām dzīve šķiet rožaināka ejot pa ielu un klausoties savus iemīļotos Eclectic Rock māksliniekus.

Varētu jau teikt, ka bija man Trēo un ir Nokia, kuriem ir tāpat iebūvēti MP3 atskaņotāji, tomēr tas vienmēr ir bijis a hassle - if you know what i mean. Vadu mudžekļi, interfeisa neintuitivitāte, baterijas izlādes ātrums un pārējais mp3 klausīšanos ir pārvērtis par 'why bother'.

Ar ko tad iPods ir savādāks? hmmm... nu kaut vai ar to, ka izejot no mājām es to ieslēdzu un visas prombūtnes laikā es nemaz necenšos to apstādināt vai regulēt - es vienkārši noņemu austiņas ielieku kabatā un turpinu, kas jāturpina. Kad kāpju vienīgajā sabiedriskajā transportā , ko atzīstu - tramvajā - atliek izvilkt un uzlikt austiņas un atkal viss ir skaisti . Tas viss droši vien tāpēc, ka baterijas izlādes ilgums ir pietiekami liels, lai par to vienkārši nedomātu.
iPods man noder papildus arī kā ārējais cietnis - nekas liels, bet svarīgākajām instalācijas pakotnēm ar to pietiek.
iPods ripina jeb rullē jeb kā nu tur tagad modernāk ? :)

Bet protams, ka rakstā ir slēptā reklāma
 

← uz sākumu