← uz sākumu
2008.gada 15.maijs (10)

Es lietoju iPod

Faili, Mūzika, Bubināšana   


Varētu padomāt, ka tas ir kas īpašs :) Bet tas ir. Kad aptuveni pusgadu atpakaļ pirku savu pirmo lietoto iPod 5.5G 30GB man bija tikai viens pielietojums prātā - ceļojuma laikā pārvilkt bildes no kameras, lai atbrīvotu uz tās vietu jaunām. Nē nezinu kāpēc man neienāca prātā, ka lētāk sanāk nopirkt daudz daudz SD kartes :D

Lai vai kā mp3 atskaņotāja daļa tajā visā bija tikai kā tāds bonuss, kurš visticamāk nekad nebūs vajadzīgs. Tomēr jāatzīst, ka pašam to nemanot iPods ir kļuvis par ikvienas iziešanas no mājām sastāvdaļu. Tik tiešām dzīve šķiet rožaināka ejot pa ielu un klausoties savus iemīļotos Eclectic Rock māksliniekus.

Varētu jau teikt, ka bija man Trēo un ir Nokia, kuriem ir tāpat iebūvēti MP3 atskaņotāji, tomēr tas vienmēr ir bijis a hassle - if you know what i mean. Vadu mudžekļi, interfeisa neintuitivitāte, baterijas izlādes ātrums un pārējais mp3 klausīšanos ir pārvērtis par 'why bother'.

Ar ko tad iPods ir savādāks? hmmm... nu kaut vai ar to, ka izejot no mājām es to ieslēdzu un visas prombūtnes laikā es nemaz necenšos to apstādināt vai regulēt - es vienkārši noņemu austiņas ielieku kabatā un turpinu, kas jāturpina. Kad kāpju vienīgajā sabiedriskajā transportā , ko atzīstu - tramvajā - atliek izvilkt un uzlikt austiņas un atkal viss ir skaisti . Tas viss droši vien tāpēc, ka baterijas izlādes ilgums ir pietiekami liels, lai par to vienkārši nedomātu.
iPods man noder papildus arī kā ārējais cietnis - nekas liels, bet svarīgākajām instalācijas pakotnēm ar to pietiek.
iPods ripina jeb rullē jeb kā nu tur tagad modernāk ? :)

Bet protams, ka rakstā ir slēptā reklāma

  
 
    Jy       2008-05-15, 14:55
- Bulšits! Nav ērtāka risinājuma kā mobilais. Vienas austiņas gan mūzikai gan sarunām. Klausies, zvana - nospied pogu, parunā, nospied pogu, klausies tālāk. Vēl ērtāk ar Bluetooth bezvadu ausīm. Klausies bēdu nezinot. Visas mūzikas vadības iespējas telefonam ir tādas pašas. Ietilpība gan atkarīga no paša skopuma - atmiņas kartes. Man pietiek ar 2gb mūzikas manā 4gb kartē. Protams, to neizmantosi kā ārējo disku, kaut gan vēl pavisam nesen no Mac uz Win tieši ar telefonu pāresu visas instalācijas

Man, protams, arī patī iPod. Skaisti, ērti, stilīgi. Bet iedomāties vien ir baisi, ka ikdienā būtu jāstaipa vēl viens devaiss, ar vēl vienu vadu kamolu... Jak.
       Boo >Jy       2008-05-15, 15:00
- khmmm.... es te runāju abus palietojis
          Jy >Boo       2008-05-15, 15:06
- Nu lieto kaut visus trīs Man ir savas domas.
Tev tiešām ir liekas kabatas biksēs kuras piestūķēt ar devaisiem?
             Boo >Jy       2008-05-15, 15:14
- ko nozīmē liekas ? viena ipodam, otra telefonam, ja nepieciešams pat maku varu atstāt mājās un nelikt pakaļas kabatā.
       joriks >Jy       2008-05-16, 01:21
- nu nez nez, par to ērtumu telefonā. savā SE w880i neturu nevienu dziesmu. Un nav nekādi vadu mudžekļi ja neaizraujas ar telefona izmantošanu tam neparedzētiem mērķiem, piemērma, mūzikas klausīšanās vajadzībām priekš tam ir iPods vai tam līdzīgie pleijeri. Līdz ar to sanāk tikai vienas ausis un viss. Jā, papildus nāk viens devais, bet tas sniedz daudz vairāk un ir ērtāks par telefonu. Ērtāks tādēļ vien, ka paskaiti cik pogas jāspaida, lai telefonā dabūtu dziesmu pie skanēšanas un pārvietotos starp mūzikas bibliotēku un cik darbības jāveic iPodā. Nemaz nerunājot par mazo iPod shuffle. Nospied Play un aidā.
Neaizmirsīsim par lielisko sinhronizāciju ar iTunes un podkāstiem. Būtu man teikšana uz pasaules, tad mob telefoni pildītu tikai un vienīgi dažas funkcijas: saņemtu/veiktu zvanus, saņemtu/sūtītu sms un spētu darbināt Opera mini

Bet nu ko tur cepties, gaumes lieta
          Jy >joriks       2008-05-16, 15:39
- Cilvēki jau parasti lielās, cik ērti mūzikai ir viņu SE
Cik pogas telefonam līdz play? Divas. Palaist Pleijeri no desktopa, un Play. Mūzikas vadība ir tieši tā pati kas iPodam. Ir bibliotēka ir shufli, ir grupēšana pēc izpildītājiem, albumiem, autoriem un žanreim. Ir album arts. IR ĒRTA un vienkārša sinhronizācija ar iTunes, tieši tāpat kā ar iPod.

Es jau nesaku, ka iPods būtu slikts vai kā. Tikai saku, ka ja neņem vērā ietilpību un baterijas izturību, tad nav nekādas starpības vai lieto pleijeri vai telefonu. Tobiš ir starpība - ar telefonu vieglāka dzīve
             Boo >Jy       2008-05-16, 15:53
- or so you think
       viuks >Jy       2008-05-16, 09:40
- Vari iereikt kādas labas stereo bezvadu ausis?
          Jy >viuks       2008-05-16, 15:43
- Man ir Logitech. Tās pirmās paaudzes, kam lūzt pušu stīpiņa Bet nu to stiprinājām ar metāla stīpiņu un viss rullē

Labas BT ausis taisa Jabra. Skaties pats kas iekļaujas tavās vēlmēs/budžetā.
Nokiai arī ir smukas BT ausis, bet tur ir dilema - puslielās ausis ir lētas, bet bez mūzikas vadības (play/next...) tikai skaļums on/off. Vai arī ir ar pilnu vadību, bet pa bargu naudu. Abām ir iebūvēti mikrofoni, un var pļerkstēt ja kāds piezvana.

Ir arī tādas mazās ko iebāž ausīs un tad kaklā karājas mazs uztvērējs ar pogām, bet nu tā nav aršana, jo dzīvi traucē jau tieši tie vadi kas karājas no ausīm, nevis tas kurš pa vēderu aiziet līdz telefonam
    joriks       2008-05-16, 01:23
- es speciāli pārdevu savu 30Gb un nopirku 80gb iPodu, jo nolēmu, ka viņā var lieliski turēt bilžu un svarīgu dokumentu bekapus Kopā ar SuperDuper lieta tiek paveikta godam.

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS