Asus EeePC II
Kopš atteicos no iPhone un vēl pirms tam nopārdevu Nokia770 interneta tableti, ir aktualizējies jautājums, ko tad izmantot , lai lasītu jaunumus pirms gulētiešanas. Tā nu atcerējos par EeePC. Xnetā atradu tādu par nieka 199Ls. Aptuveni tikpat cik iTouch - vai atmaksāsies ? nezinu, bet laiks rādīs.

Pagaidām nav tikai skaidrs kā tādu turēt guļus stāvoklī.

Filmas no Leoparda webšāres rādās, RSSi lasās, flashvideo rādās, maili lasās, internetradio atskaņojas, latviski reku viss rakstās. Tipa viss notiek. Negaidīti pārsteidza tas, cik barošanas vads ir garš - ~3m līdz viesistabas centram gandrīz aizvelk :)

Ventilators varētu būt klusāks, klava varētu būt apgaismotāka, touchpads varētu būt lielāks, Iebūvētie 4GB varētu būt mazāk aizņemti un vismaz ne read-only. Paskaidrošu : aptuveni 2,5GB uz jau tā nelielā 4GB SSD cietnīša aizņem OS utml. un tas viss ir read-only. Tas nozīmē, ka piemēram updatojot programmas tās nevis tiek pārrakstītas, bet ierakstītas atlikušajā 1,5GB un aizņem jau tā neesošo vietu, tāpēc uztaisīju vienkāršo F9 (pie startupa) resetu un nolēmu palikt pie oriģinālā OS kamēr vien neuzradīsies neatliekama vajadzība upgradoties.4GB SD karte šajā situācijā protams palīdz, un mierina arī fakts, ka ir veselas 3 USB 2.0 ligzdas, kurām var piejūgt veselu ārējo cietņu armādi.

Visi tagad katanu spēlē, es savukārt beidzot varu garlaicīgākos brīžus izlaist te kaut ko ieklabinot... i.e. tas pamazām pārvēršas arī par viesistabas aparātiņu.:) Jautājums paliek par atvaļinājumu (nē, ne par to kad es tādu beidzot varēšu atļauties) un vai man izdosies piedabūt GPRS caur BTooth darboties, jo Ethernets un WiFi gan darbojas lieliski, bet gribētos arī ārpus mājas vienīgo neapšaubāmi strādājošo, gadiem pārbaudīto atvaļinājuma pieslēgumu GPRS baudīt uz šī visnotaļ interesantā aparāta.

Pagaidām : so far so good. Turpinājums, visticamāk, sekos...
 

← uz sākumu