BlogspotsPie viena blogera redzēju ierakstu par to blogu un sapratu, ka man arī ir jāieblogo par to. Es gan principā neatbalstu viņa blogu, jo tāda blogošanas metode man nav pieņemama, bet nu blogs paliek blogs.

Tātad par to blogu. Nu es te vakar pakonsultējos ar vēl vienu blogeri, un mēs abi nonācām pie secinājuma, ka tas tomēr nav ok. Atsaucoties uz vēl vienu blogu, kuru vārdā neminēšu, bet visi tāpat zin par kuru blogeri ir runa, tā nav blogošana! Pirmkārt - tas blogs vispār nav īsti kategorizējams kā blogs. Es domāju visi blogeri man piekritīs. Otrkārt - saturs. Var jau blogot dažādi, bet ir tomēr kaut kādi blogu blogošanas standarti. Treškārt - nu tas ir mans tīri subjektīvais viedoklis - pats blogeris jau nu galīgi neizskatās pēc blogera! Punkts.

Kopumā gan jāatzīst, ka blogosfēra no tā necietīs. Blogs ir blogs un blogeris ir blogeris. Tiesa, blogu barcampā tādam nevajadzētu piedalīties. Podcampā vēl ok, podkāstu blogeru kultūra (podsfēra?) vēl nav tik precīzi definēta, lai ierobežotu blogerus.

Labi, esmu blogojis. Peace.

P.S. Blogmobings - visi blogeri ieblogo par citu blogeru blogiem.
 

← uz sākumu