Nokia 770 vs. iPod Touch
To varētu nosaukt par Dāvids pret Goliātu - tiesa kurš ir kurš es īsti nevaru izlemt - Nokia - lieeeela korporācija - iPod lieeeels ... mp3 playeris ? whatever ?

Bet sākotnēji man likās, ka 770 zaudēs vienos vārtos, bet tad atkal nelikās, un tad atkal likās, un....

tad nu ņēmu un lai izvēlētos pie kura tad palikt uztaisīju tabulu - divas dienas es tur viskautko liku klāt un pārvērtēju un ņēmu nost. Un beigās savilku visam rakstītajam summu - skat. bildē.

Patiesībā abi verķi ir līdzvērtīgi - tikai katrs dod savu - 770 es varu paveikt viennozīmīgi vairāk, tomēr Toucham ir neapstrīdami vairāk "it just works" faktora.

770 mēdz vienkārši savu Browseri aiztaisīt tāpat vien - arī RSS readeri. Pievienošanās šārēm ir process. Saglabāt failus pa taisno uz BTooth devaisu neļauj. Toties tam ir RSS readeris un Mail aplikācija un ... caur termināli var ņemties uz vella paraušanu - pat ssh, web serveri viņam var uzlikt. Uz tā griežas kautkāds Debian bāzēts Lunihs.

Touch savukārt ir tāds kāds viš ir. Lieto, priecājies - ko viš dara to dara ekselenti, bet neko citu nemaz neceri paveikt. Vienīgais off-boundaries ko man izdevās paveikt ir uz mini uzlikt websharingu un no turienes skatīties konvertētos seriālus vai filmas - pie tam dara viš to labi, ātri un bez aizķeršanās.

Pēc ilgām un mokošām pārdomām es tomēr padošos masu psihozei un paturēšu iPod Touch - un tikai tāpēc, ka pēdējā laikā sirgstu no hackerēšanas vēlmes trūkuma - es gribu vienkāršot savu dzīvi. Es vairs negribu likt lietām kaut ko darīt, es gribu lai būtu kā tai sapnī "It just works". Visu izšķīra pēdējais punkts. Apple maitas izlaiduši :)

P.S. Pārdodu saudzīgi lietotu Nokia 770 Interneta tableti ar 1GB atmiņas karti. Bonusā dodu ievadkursu lietošanā. Let's say - 95Ls :)
 

← uz sākumu