← uz sākumu
2008.gada 18.janvāris (6)

Is Apple the new Sony ?

Faili   


Es, protams, esmu apple-fan-boy, bet kā zināms no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis.

Tā lūk aplauzos ar MacBook Air izdomāju - nu ko nu vairs, paņemšu kaut Touchiņu kā mierinājuma balvu, lai aizvietotu savu patreizējo piegultaspirmsgulēšanaslasāmvielasverķi Nokia 770 Internet tableti... tagad tač arī vēl var dabūt tās papildus piecas aplikācijas - mail.app noteikti noderēs izbraucot arī uz kādu attālāku vietu... domāts, darīts !

Kukiš :) bez iTunes accounta to sūda upgrade nemaz dabūt nevar. Labi ar šo es arī samierinos un dzīvoju tālāk, bet ... stāvu es te, latgaļu bāleliņš, ar savu sūri grūti sapelnīto žūksnīti rokā, gribu būt godīgs pirkt visādus upgradus, seriālus, varbūt pat nomāt filmas, aber tak nē - ej ieskrienies (uz torrentiem?).

Tirgus te nekāds, neko uz mums nopelnīt nevarot... bet tad jau arī zogot mēs neko lielu nenodaram :) un vēl tak noteikti mūsu valdība no datu nesēju nodokļa arī viņiem daudz samaksā ;)

Nē, es neiedrošinu iet vilkt, bet vai mums tiek atstāta cita izvēle ?

P.S. lūdzu nepiedāvājiet 19gadsimta risinājumus ;)

  
 
    Sandstorm       2008-02-25, 12:32
- Yep... Gluži manas pārdomas!
    Reinis Traidas       2008-03-05, 09:25
- Jūtu tavu sāpi. Ja baigi gribi, varam kaut ko sarunāt. Man ir Austrālijas karte, var piereģistrēt. Nu, teorētiski tas ir iespējams.
       Ingus Bukšs >Reinis Traidas       2008-03-05, 19:06
- paldies, es to novērtēju, bet viss rit un viss mainās un pats to negribot esmu notirgojis Touchu un atkal pavisam nesen un pavisam nejauši ticis pie iPhona un tam tur tās aplikācijas ir gana daudz un dažādas.
BTW vai Tavējais PayPal arī kaut ko ņem pretī ? tad varbūt kaut kad tos seriālus varētu sezonām nedaudz iepirkt, bet tas jau ir cits stāsts un negribas jau arī Tevi apgrūtināt ar trešās pasaules valsts absurdiem
          Reinis Traidas >Ingus Bukšs       2008-03-06, 11:44
- Austrālijas iTunes Store vēl nav ne seriālu, ne filmu. Tikai mūzikas video.
             Reinis Traidas       2008-03-06, 11:45
- Vai arī tu biji domājis ko citu? Un jā, ņem mans PayPal pretī visu.
                Ingus Bukšs >Reinis Traidas       2008-03-07, 08:58
- ak jā pareizi, katrā valstī taču ir cits saturs

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS