Nokia "prezentācija"Varētu jau es te tā un šitā, bet man neviens nemaksā, tāpēc uzrakstīšu kā bija :P

Es pat būtu vairāk priecājies, ja tā būtu kaut kāda vienkārša modeļu atrādīšana, bet tika liets ūdens uz nebēdu.

The message was : mobilie risinājumi var palīdzēt jūsu biznesam - oh, reaaaly ?? un pilniiigi (!) nekā konkrēta vai saistoša - pat visi tie bla bla pie-charti tika pasniegti mega garlaicīgi un neinteresanti.

Jussi, Pekka, aizejiet paskatieties youtubee Guy Kawasaki kā jārunā prezentācijās - es neceru, ka līdz jums tas aizies, bet nu ... es taču nelienu neko prezentēt ;)

Un nemaz nerunāsim par prezentācijas tehnisko nodrošinājumu, kur atkal kaut kas nestrādaaja - Get a Mac and make it in Keynote, you dumbass corporate fools - un commoooon par sadarbību ar MS un to, ka tavam internetservisam joprojām tiek izmantots DRM vispār būtu jākautrējas un jāslēpj nevis jāliek prezentācijā.

Hansaworld tagad arī uz Symbian esot - wow, piesiets atkal kādai platformai, nnnaaais - how about webrisinājums, kuru var lietot neatkarīgi no platformas... ai, kuru tas interesē.

No visiem atrādītajiem modeļiem tikai E51 kaut cik uzrunāja ar savu monolīto solīdumu - ieraugot savu patreizējo E61i uz galda domāju, ka to tur kāds ir aizmirsis - izrādās tas ir tipa jaunums kaut kāds - booriiing. Pārējiem modeļiem necentos pat nosaukumus iegaumēt.

... vairs mani neaicināsiet ? boohooo :....( jau raudu....

šeku būs bilde, lai zinat, kuru aicināt tikai tad, kad būs ko parādīt ;)
Oi, aber vakariņas bija ekselentas. Paldies meitenei, kas par katru varīti negribēja ļaut manai vīna glāzei stāvēt tukšai, pēc trešās man vienkārši nācās bēgt :D

P.S. mazliet citāds skatījums uz dzīvi :)
 

← uz sākumu