Joyce Meyer podkāsti :)Šonakt atkal kaut kā negulējās... pamodos ap 4:30 un sapratu, ka nekāda gulēšana vairs te nebūs... tad nu sēdos un sāku bakstīties internetā un ar lielu prieku atklāju, ka iTunes veikala podcastu sadaļā ir pieejami manas iemīļotās gruzītājas Džoisas TV podcasti. Jauki ! Tagad katru dienu pa vienam svaigam video, kurš caur iTunes sharingu būs pieejams viesistabas MacMini. Respektīvi viss notiek automātiski es tik apsēžos dīvānā un ar pulti izvēlos neredzēto Podcastu un skatos nost :)
Cik maz vajag laimei :)

Tā priekšvēsture Džoisas skatīšanai man sākas no tālā 2000.gada, kad biju nogūlis slimnīcā ar encefalītu un neko nedrīkstēju darīt tikai TV skatīties un tālajā Alūksnē, kur liktenis tobrīd bij ienesis, nekāda kabeļa jau nebij ta nu gaidīju kad dajebko sāks rādīt LTV1 vai LTV2 un viens no pirmajiem raidījumiem bij Džoisas runas. No sākuma tracināja tulkotājas balss un ātri slēdzu prom, lai tas nav jādzird, bet kādā trešajā dienā sāku klausīties cauri tulkojumam un trakoti iepatikās cik vienkārši un skaidri Džoisa izteicās par lietām - bez skaistiem saldiem vārdiem - VLOB ! tā teikt... Tā nu par cik nevienai draudzei joprojām nepiederu, tad Džoisas virtuālās runas uzskatu par savu garīgo barotavu.

Pārsteidzošākais ir tas, ka tāda padzīvojusi tante ar pēc paskata lētu bižutēriju ausīs, kurai teorētiski nav nekādas sajēgas par manu dzīvi, uzrunā daudz vairāk nekā daudzi mācītāji pie mums.

Šī pat vienreiz bija atbraukusi pie mums uz Rīgu. Tā arī nesapratu, kas viņai kopīgs ar Rennera Labo Vēsti, bet nu tur itkā tā viņas uzstāšanās bija paredzēta. Es ar sapriecājies aizgāju klausīties, bet diemžēl līdz viņas uztāšanās brīdim neizturēju, jo Renners bija ieslēdzis savu naudas slaukšanas aparātu un tik skaļi un klaji to darīja, ka es dusmās neizturēju un pielēcis kājās devos prom, lai kādam neiespertu.

.... lai tur vai kā. Paldies Džoisai par to ko viņa dara - kaut viņas kalpošana paliktu kāda ir - vienkārša un skaidra :)
 

← uz sākumu