← uz sākumu
2006.gada 07.decembris (7)

Kaut kāds rudens, kaut kur pie Siguldas

Foto   Spečuki protams velkomēti komentēt kas un kā tur nav pareiz - varbūt es arī kādreiz iemācīšos bildēt :/ - tikai lūdzams konstruktīvi...

  
(Spied šeit, lai skatītu lielāku)
 
    Buda       2006-12-07, 18:45
- tieši kas tavuprāt tur nav pareizi?
       Boo >Buda       2006-12-07, 20:12
- kaadam vienmeer kaut kas nav pareizi - es tikai gribu iemaaciities bildeet
          Buda >Boo       2006-12-08, 00:21
- nu ja tu bildē priekš "kādiem", tad tici man - nekad nenobildēsi tā kā kādiem arī gribētos... be yourself!
bilde ir laba!
             Boo >Buda       2006-12-08, 02:12
- Nu nnne ttach, es sev, bet ja nu es ko neredzu... ko taadu, kas vareetu likt bildei izskatiities labaak - arii prieksh manis
                Buda >Boo       2006-12-08, 02:44
- nedaudz filosofiski... 3 punkti... jebšu kam tas vispār var tikt veltīts!
1) mākslinieciskais jebšu sevis priekam.
ja tev tā bilde patīk, tad patīk! ..ja nepatīk, tad tev viņa nepatīk! ..ja gribi pamainīt, izmanto izdevību un padarbojies ar kādu no grafiskajiem redaktoriem.. galvenais neveido liekus konfliktus pats ar sevi. neveido bardaku savā "ķirbī". izveido kritērijus, novērtē, izlem... pats! ..jo mākslinieks padomus neprasa! punkts.
2) profesionālais.
neesmu profesionāls fotogrāfs. un pieņemu ka arī tu neesi... nu vismaz spriežot pēc tā ka šī bilde tika uzņemta ar D50..
taču, visu cieņu! esmu turējis šo mantu rokā un zinu ko no tāda var sagaidīt.. rezultāts man patika (neraugoties uz to ka esmu lojāls canon klients, ja tā varētu teikt).
galvenais, ja ir mērķis kļūt par pro-shooteru, tad tas arī ir jādara...
3) populistiskais jeb draugiem.lv simptoms...
domāju ka šeit iztikšu bez komentāriem...

tas bija tāds mans pirms-gulēt-iešanas domu izklāsts par tēmu "mūsdienu asociācijas ar foto".. tādā nedaudz vispārējā un filosofiskā plaknē..
ceru, ka patika..
                   Boo >Buda       2006-12-08, 03:13
- 1) pavisam noteikti tas ir savam priekam un meegjinaajums paarnest kaut dalju no taa ko redzu tajaa briidii - nevis kaa ar ziepeni piefikseet faktu, bet kaut ko cik iespeejams vairaak.
Un mainiit bildi negribas, jo tad tas ir kaa mainiit staastu - var jau mazliet (nu ja tur pa tumshu sanaakusi vai kaa), bet ne taa, ka tas mainiitu buutiibu
2) oi, pavisam noteikti nee
3) emmmm... populistiskais - kaads tas ir ?
                      Buda >Boo       2006-12-08, 13:40
- 3) nu zin kā... tagad ir "stilīgi" ka visu ko pēc kārtas krāmē topos - vienalga ko - bildes mūziku, notikumus, anektdotes, pavārus... un ar bildēm tas ir ka parādi savu bildi un tauta virtuāli balso "foršs bilžuks" un tā... var jau būt, ka tas kaut kādā ziņā kādam arī ir svarīgi un vienkārši es savos 20 gados esmu pārāk vecmodīgs, bet nu man tādu lietu laikam nesaprast.. priekš manis tādos topos parasti pietrūkst objektivitātes.
ehh labi.. mas šķiet, ka pietiek..

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS