← uz sākumu
2006.gada 28.novembris (1)

Tīksmināšanās par cita nelaimi

Bubināšana   


Laiku pa laikam esmu atkal atsācis skatīties LNT ziņas - reizi nedēļā varbūt un tur vienmēr reklamē to DEGPUNKTĀ raidījumu.
Es nevaru aprakstīt kādu pretīguma sajūtu uzsit tā tīksmināšanās par cita nelaimi. Kam ir vajadzīga tāda negatīva informācija jau tā pilnajā negatīvo ziņu klāstā ? Caurām dienām radio baro ar negatīvu, TV baro ar negatīvu - cilvēku upuri mums ir vairs tikai skaitļi.
We are full of this shit...
Inčīgi, ka man laiku pa laikam piedāvā piedalīties kādā vispasaules šitizēšanas projektā un es saku, ka es to nedarīšu, jo nauda nav noteicošais, cilvēki skatās kā uz jukušu - vai tiešām mēs JAU esam mazākumā - vai tiešām nav vairs cilvēku, kas spētu atteikties no naudas, ja projekta saturs ir apšaubāms ?
VIVA LA KAKAO !

  
 
    Buda       2006-12-06, 02:20
- yep - visā savā pārliecībā atļaušos piekrist. visur apkārt valda tāds kā negatīvisms, neapzināms nospiestums utt... ne jau šaurā mērogā, bet gan nācijas mērogā. ne jau par velti manuprāt rodas dažādi teicieni par latviešiem... nezinu, bet manuprāt Latvijas medijos ir nedaudz par daudz šo "mīnusa zīmju".. un kas vēl jo vairāk - tas iespaido sabiedrības domu, ne? nu ja piemēram visi ir dzirdējuši ka Lembergs ir pi*ars tad viņš tāds arī ir, ne? ..jo visi taču to zin un kā tad var pretoties sabiedrības uzskatam?
ehh, tā vispār ir smaga tēma manuprāt un tieši tas ir viens no iemelsiem kāpēc es uzskatu ka nav absoūtas taisnības pasaulē. vēl jo vairāk - es vairs neticu lietām kuras es pats neesmu "aptaustījis" vai redzējis vai neesmu tajās neesmu pietiekoši iedziļinājies lai zinātu visus apstākļus kādi tieši tanī brīdī ir bijuši!
ar to es gribēju teikt, ka kamēr nebūs sakārtota mēdiju ētikas lieta, tikmēr nevajag uz mēdijiem skatīties ar šauru aci! vajag domāt plaši! ..jo plašāk jo labāk!

paldies par uzmanību

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS