Boo 100 ?Pa visu šo Kristus dzimšanas laiku nejēgā ir ēsts un ir sasniegta tuvākā no robežām pie centnera... Sieva jau solās rīkot balli simtiņam par godu... es tik spītīgi atcērtu, ka nekāda simtiņa nebūs... atcerējos veco labo The Hacker's Diet - How to lose weight and hair through stress and poor nutrition - tā nu ir viena laba grāmata tehniskas dabas cilvēkiem.

Džons Volkers (John Walker) vienkārši pieiet tai lietai no programētāja viedokļa un pasniedz mums tā teikt - sourcecode for dieting. Nezinu kā jūs, bet ka man šitā pastāsta kā tas viss strādā, tad man arī ir cita pieeja tai lietai :).

Paņemam pārpeistojam ekselī kaloriju skaitu no šejienes. Uztaisam jaunu sheetu kurā atvēlam nekustīga cilvēka 2200 kkal dienā, un smuki pēc katra gardā kumosa substractējam attiecīgo kaloriju skaitu (ņemam aptuveni - bet bez žēlastības apaļojam uz augšu).

TB pavisam vienkārši runājot - dienas budžets ir 2200 kkal - kā viņas norīt nav būtiski (nav jāgrauž puķkāposti - vueee) - ja izdodas kaut ko ieekonomēt - priecājamies un ikrītu pēc rīta tualetes piefiksējam zaudēto :)

Tajā lapā ir arī skaidrojums svara svārstībām - diennakts laikā tas var mainīties dikti dikti uz vienu vai otru pusi, tad nu lūk tur ir skaidrots, kāpēc tā notiek un ir veids, kā izkaukulēt to īsto svara maiņas līkni. Ja tu lieto Palm, tad iekš mytreo var atrast tā paša keksa programmiņu, kura smuki to dara un ataino - jāvada tik svars iekšā (tie, kam palma nav var mēģināt atrast kādu palm emulatoru)... nu vošem - the only diet that makes sense :D
 

← uz sākumu