Experimenta iznākums
Solījos uzrakstīt par eksperimenta beigām... 

 

Īsumā fakts ir tāds, ka 40 dienā tomēr nolēmu neturpināt pilnā mērā. 

 

Pašsajūta nebija mainījusies, ar veselību viss bija ok. Vienīgais lielais neatrisinātais bija ēšana ārpus mājām. Sanāca divi vairāku dienu izbraucieni uz attālākām vietām, kur ēdienu pašam gatavot nebija īsti iespējams vai arī prasītu pārāk daudz pūļu. No vegāniem pieņemama raciona vietējās ēstuvēs "krutākais", ko varēja dabūt, bija frī kartupeļi ar ketčupu un salātiem. To var ēst dienas divas, bet atzīsiet taču, ka nevar turpināt tā ilgi, tāpēc pieņēmu nevieglu lēmumu tomēr uz laiku daļēji atteikties no šīs domas... ārpus mājām.

 

Tomēr neskatoties uz visu to es tagad turpinu pēc iespējas izvairīties no nevegāniskiem ēdieniem. Kā arī es gatavojos šo pasākumu atkārtot pilnā mērā tikai pamatīgāk apbruņojies ar dažādām receptēm/rīcības plāniem jebkuriem dzīves gadījumiem.

 

Tāpat turpinot meklējumus uztura veselīgošanā, sarunās ar @rritvars, atklāju vēl vienu interesantu fišku par uztura bagātināšanu dzerot vitamīnus. Aizķēra divas domas - 1) apkarojošie medikamenti nogalina ne tikai slimību, bet arī čakarē organismu, 2) vitamīni turpretī cīnās ne tik daudz "pret" sliktajiem, cik "par" labajiem, kas paši tiek ar sliktajiem galā. Neviļus rodas jautājums : Kāpēc pēdējo n gadu laikā no ģimenes ārstiem neesmu neko dzirdējis par vitamīniem? Vai tie var kā kaitēt ? Vai varbūt tiek pieņemts, ka neviens tādus papildus izdevumus nevēlas ? Ieskaties savā šķīvī un padomā cik tajā ir vitamīnu - vai tas var nodrošināt mums pilnvērtīgu eksistenci ? Ilgi nedomājot devos uz aptieku un paņēmu Bitnera uztura bagātinātājus 60 dienām - pastīsimies kā būs.

 

.... jā, es no malas izskatos dīvains un nepastāvīgs, tomēr viendien es šitāpat apkopošu visas tās lietas, kuras esmu tieši šādi eksperimentējot atradis par labām esam un esmu inkorporējis savā ikdienā.

 

← uz sākumu