← uz sākumu
2011.gada 09.marts (5)

Apple Magic Mouse

Faili   Kas to būtu domājis, bet pēc aptuveni 2 mēnešu lietošanas esmu nolēmis tomēr atteikties no savas jaunās Magic Mouse.

 

Pēc trīs gadiem ar Macbook Pro un Mighty Mouse USB variantā (pirmā bezvadu bija murgs - bumbiņa aizkakājās nenormāli ātri un pēc 6mēnešiem atteicos no tās par labu uzlabotajam Mighty USB variantam) pāreja uz Air + MagicMouse izrādījās smagāka nekā biju domājis - nekad iepriekš man neviens dzelzis tik ilgi nebija turējies - pieradums bija izveidojis krietni liels.

 

Kas man nepatika ?

 

1) pārāk … nē, nenormāli daudz nejaušas scrollēšanas - OpenOffice lietošana vispār gatavais murgs. Iespējams man pirkstos ir par daudz elektrības un pele reaģē pat bez pieskāriena, bet negaidītie scrolli šurpu turpu vienkārši izved no pacietības.

 

2) dubultpirkstu back un forward ir pārvērtēts - tas ir lopā neērts - ikdienā nelietojams pasākums.

 

3) middle click (es to izmantoju linku atvēršanai jaunā tabā) pēc noklusējuma vispār nav iespējams - tikai uzliekot MagicPrefs pelei parādās daudz jaunu funkciju, tomēr es ciest nevaru nekādus pluginus un dajebko, kas pa tiešo jaucas sistēmas darbībā tādējādi padarot to varen nestabilu un neuzticamu - ja ne tagad, tad iznākot sistēmas updatam var uzrauties ne uz viena vien pārsteiguma un brīnuma :)

 

… un kas tad vēl peles funkcijās paliek ? Nekas. Tāpēc arī nolēmu atteikties un paziņot, ka MagicMouse nerullē jeb rullē kad un kur sagrib ;)


  
 
    Kārlis       2011-03-09, 14:51
- Baigais daihārds tu esi. Man ļoti patika Madžikmauss. Skrolli rullē, un divpirkstu sānžesti ir lieliski.

Having said that - es no Madžikmausa pārgāju uz Madžiktrakpadu, kas ir pilnīgs bliss. Pirmā nedēļa ir grūta (fiziski un morāli) kamēr ietrenē žestus muskuļu atmiņā, taču pēc tam ir vienkārši lieliski.

Maitīmauss gan man ilgi neizvilka jo baigi sāpēja roka no viņa.
       Boo >Kārlis       2011-03-09, 15:02
- Daihārds in what sense ? Bez visa pārējā var iztikt, bet negribētie scrolli ir neciešami kaitinošs pasākums.
    nrcha       2011-03-09, 15:34
- Logitech baltais, zilzobainais zvērs FTW!
       Boo >nrcha       2011-03-09, 15:39
- Tu šito domā : [Links]
    cyxob       2011-03-09, 21:18
- es jau otro nedēļu pierodu pie magic trackpad. ir labais! lai darbā nejuktu prātā ar parasto peli, trackpadu lietoju ar kreiso roku. es ir kreilis - man pofig

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS