← uz sākumu
2010.gada 20.decembris (11)

WD TV Mini Media Player

Faili   Sākšu ar to, ka nav labāka media playera par Mac Mini - tas dara visu un atskaņo visu. Tomēr ne vienmēr es varu mājās atļauties 3 Macus (vienam jāstāv Rīgā un jādara melnais darbs).Jau labu laiku (2 gadus ar īsiem pārtraukumiem) media centra funkcijas mūsu mājās pilda iPhone + StreamToMe + composit cable.

Šodien pa ilgiem laikiem iegriezos Elkorā. Vienkārši paskatīties. Un .... WD TV Mini.... 25 Ls.... Hmmm.... Cena tik laba, ka nolēmu pamielot savu novitātes šūnu apgabalu smadzenēs - man ik pa laikam vajag kaut ko jaunu apguvei.

Pieminēšu, ka pirms tam man ir bijuši visvisādi media centri - pat TV ir usb ieeja un tas kaut ko spēj atskaņot. Tomēr visi tie ir likuši vilties - galvenokārt jau tāpēc, ka vienmēr atradīsies kāds faila formāts, kuru tie nespēj atskaņot un līdz ar to naudas, kas par tiem ir samaksāta, dēļ. 25Ls ir labs cipars lai kaut vai notestētu.

Sliktais:
• H264 neatbalsta - aizmirstam par podcastu skatīšanos (tiesa arī uz iPhone es tos neskatos TV - parasti pirms gulētiešanas gultā)
• Mkv neatbalsta - neuztrauc, jo 1080 man liekas nejēdzīgs izmērs - kvalitātes/izmēra proporcijās - 720 ir ideālais izmērs, tomēr arī to lauku interneta dēļ es nevaru atļauties (es joprojām skatos filmas 700MB vai 1,5GB izmērā, seriālus 175 vai 350MB izmērā)
• Nav tīkla pieslēguma - ko var gribēt par 25 Ls
• Nav iekšējā cietņa - ko var gribēt par 25 Ls
• Skaļums ar pulti nav regulējams - jāoperē ar vēl vienu pulti :(

Labais:
• pults - maza, ērta, strādā
• failu menedžments - var izdzēst noskatīto
• saprot HFS+ failsistēmu uz ārējā cietņa - dzimtais Mac atbalsts
• composit video out - nu visjau vairāk par tulpi
• ir arī optical audio out - tiesa tam man pielietojuma nav, jo surroundu dod TV savukārt basu 12 g.v. JVC BoomBox
• izmērs - tas ir super mini (iedomājies kvadrātainu cigarešu paciņu - mazais 2,5" ārējais cietnis ir lielāks)
• attēla, skaņas kvalitāte - lai arī manas ir virs parastā lietotāja prasībām, tomēr nav kur īsti piesieties.

Uzlabojoties ģimenes finanšu stāvoklim es neapšaubāmi atkal meklēšu Mac Mini vai Macbook Air ar nošķeltu ekrānu, tomēr pa 25 Ls arī šim noteikti atradīsies kādas labas mājas :)

P.S. Kāpēc nelietot arī turpmāk iPhone? Daudzi seriāli ap otrās/trešās/ceturtās sezonas vidu kļūst garlaicīgi (Chuck, Burn Notice, Leverage) un tad vienīgais glābiņš ir palasīt ko interesantu webā. Ja iPhone ir pieslēgts, tad to protams izdarīt nevar :(

Tad jau redzēsim cik ātri man apniks ar ārējo cietni skraidīt.

  
 
    parasts       2010-12-20, 13:16
- Par 25Ls ir ok. Forši, ka ir failu dzēšana, jo manam lielajam WD TV pleijerim nav. Skaļumu ar pleijera pulti var regulēt?
       Boo >parasts       2010-12-20, 14:08
- Paldies, ka atgādināji - skaļums neregulējas un pieliku to pie Sliktā.
          parasts >Boo       2010-12-20, 14:17
- Ehh, man tāpēc ir jāceļās kājās un tumbām skaļums jāmaina.
             Boo >parasts       2010-12-20, 16:26
- Nu man vismaz ir cita pults, bet vienalga lieka klapata...
    viuks       2010-12-20, 13:48
- Es pa 30 paņēmu labāku aparātu, kurš saprot H264 un ir pie reizes arī MPEG4 dekoderis, kurš ļauj ierakstīt no TV. Un nevis kautkādā dārgā elkorā, bet savā Mazsalacas veikalā
       Boo >viuks       2010-12-20, 14:09
- nu slikti, ka blogā neierakstīji. Bet sīkajai multenēm arī šitāds noderēs
          viuks >Boo       2010-12-22, 01:03
- Es jau viņu arī tikai ap šo pašu laiku nopirku
    Edijs       2010-12-22, 14:30
- Es šito iegādāju jau labu laiku atpakaļ. Toreiz vēl bija pa 49 Ls visur, bet tad pēkšņi iekš kimko.lv (tas pats elkors būtībā) parādījās kā akcijas prece pa 29. Tobrīd kā reiz vajadzēja primitīvu uzparikti, kas spēlētu divx`us un nav jāslēdz vienmēr kompis pie TV. Cena demokrātiska, tā nu nopirkām. Seriāliem un 700mb filmām ideāls. Ja kādu labāku dvd ripu ņem, tad uz 40" tv liekās, ka kvalitāte varētu būt labāka. Respektīvi, prasās digitālu signālu. Bet nu cena tāda, ka tur nevar sūdzēties. Otreiz gan varbūt arī nepirktu, bet nedaudz paciestos, pieliktu vēl kapeikas klāt un ņemtu to WD TV pilnāko versiju. Tam var kaut kādu kreisu firmwari uzlikt, likt šim pašam torrentus vilkt, utt.
       Ģirts >Edijs       2010-12-26, 10:17
- WDTV Live ar kreiso firmwari ir spēks - iegūstam ļoti mazu un klusu Linux mājas serveri par saprātīgu cenu. Sakonfigurēju, lai automātiski caur RSS novelk jaunākās epizodes + vēl atsūta par to paziņojumu uz SMS. Tāpat var pieslēgties attālināti un tikt klāt saviem failiem. Mīnuss ir ierobežotā CPU jauda - pie lielāka datu pārraides ātruma viss iebremzē un ātrāk kā 1-2MB/s neko nenovilksi.

Bet Mini par 25 Ls arī liekas tiešām izdevīgs pirkums
    Rolis       2011-02-03, 08:29
- mans WD TV MINI neatskaņo beigas video failiem, kuru izmērs lielāks par 2Gb.
Vai tā ir visiemšiem playeriem vai tikai manējam? Varbūt vainīgs soft - virsū stāv uzlikts tas, kas bija sākotnēji uzinstalēts?
HELP....
       Boo >Rolis       2011-02-03, 09:41
- Kā jau rakstīju, neesmu skatījies tik 'lielas' filmas uz šitā.

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS