iPad jeb kompis viesistabai un izbraucieniem
Zinu, apnicis jau visiem tas iPad, bet man tak arī gribas pateikt kaut ko :)

Apple iPad prezentācijas vakarā noskatoties internetā iPad prezentāciju teksta formā biju pārliecināts, ka tas tāpat kā Macbook Air ies man secen, jo pārstāv ērtību nevis nepieciešamības klasi. Tomēr šodien noskatoties pilno video prezentāciju es sapratu, ka šis verķis var dot man netikai sākotnēji redzamās viesistabas ērtības, bet arī manu ilgi loloto sapni par "ceļā mazs, mājās liels". Negluži tā kā es to biju iedomājies, bet tomēr.

Iemesli kāpēc es turos pie portatīvā ir gaužām vienkārši:
- Ja nu man kādreiz savajagas aizbraukt un klientam kaut ko nodemonstrēt neuztraucoties vai viņa krapainais PC spēs saprast, ko es no tā vēlos;
- Ja jābrauc kādā tālākā braucienā vai ceļojumā un sagribas filmas, bildes radiem parādīt;
- Ja gribas nodrošināties ar iespēju reaģēt darba vajadzībās nekavējoties.

To visu, protams, es varu arī ar iPhone, bet lielākam ekrānam ir savas priekšrocības - nu kaut vai tās pašas bildes skatoties. Varētu padomāt, ka bildes ir TIK svarīgas. IR. Esmu pabijis gana skaistās vietās un man gribas ar citiem dalīties emocijās, kuras esmu mēģinājis noķert kadrā. Un dalīties tā, lai tas nav apgrūtinoši. Un nē man nav padomā nevienu spīdzināt ar visām 3000+ bildēm no manas iemīļotās Īslandes, bet arī manas pūles veidojot dažu labāko kadru atlasi ir bezvērtīgas, ja rezultātu tā arī neviens neierauga - daļēji šī iemesla dēļ esmu pārstājis bildēt ar spoguleni - pārāk daudz čakara dēļ.... kā?

Šakvaitā visi līdzšinējie iemesli ir viegli aizstājami ar iPad. Plus viss tas ko dod iPad. Tajā ir vairāk potenciāla kā netbookos un googlesOS kopā ņemtos.

Šobrīd viscaur tīklam modē ir nonievāt aparātu kuram "neesot pat irbuļa", multitaskinga un vēl visādu ļoti nepieciešamu lietu. Kādas lapas komentāros starp daudzajiem nievātājiem redzēju vienu ļoti labu piezīmi: "pērkot jau skatās uz to, ko konkrētais aparāts var izdarīt, nevis uz to, ko tas nedara".
Un tā taču patiesībā ir. Un zinot Apple - to ko iPad var paveikt, tas paveiks lieliski.

Agrāk vai vēlāk man noteikti būs iPad.
 

← uz sākumu