← uz sākumu
2009.gada 04.novembris (4)

Nokia E52 jeb neupgradojieties no E51

Faili   Iedeva man te Unima paspēlēties ar E52 un ... pilnīgs fail.

- 3.2 mpix kamerai autofokuss joprojām ir sveša lieta.
- atcerēties uzstādījumus tā joprojām nevēlas un kamēr palaidu zīlīte no manas palodzes jau bija kilometra attālumā.
- korpusa plastmasas daļa jau ļogās.
- uz tausti foršs un plāns, bet slidens.
- labi ir tas, ka atslēgšanai ir izmantojamas divas augšējās pogas (tieši zem ekrāna) - man kā telefonkreilim tas ir daudz ērtāk nekā augšējā poga un apakšējais kreisais stūris.
- par pogām runājot - pilnīgi absurdi ir izceltas home, kalendar, mail un backspace pogas atrodoties tuvu biežāk vajadzīgajām atcelt, paņemt, nolikt klausuli, pacelt klausuli pogām regulāri nospiežas backspace, kas tiek izmantots arī dažādu lietu dzēšanai - ouch !

... pietika ar pus dienu, lai to vairs nekad negribētu redzēt. Tiesa nav jau tā, ka es to kādreiz vispār būtu gribējis :)

Upgradojieties labāk uz 3720 classic ;)

  
 
    es       2009-11-04, 12:33
- jā, vot nezinu.. šis ir viens no tel. kuru apsveru pirkt (praktiski tikai dēļ GPS, kuru domāju izmantot ceļojumu laikā).
Pagaidām nepērku, jo psiholoģiski šķiet nepieņemi maksāt par trubu tādus ciparus, par kādiem viņas tirgo + skaidrs, ka 80% no tā kas tur ir sabāzts ikdienā neizmantošu + tracina jauno mobžu smieklīgie akumulatoru "turēšanas" laiki (2.5-3dienas jau tiek pasniegts kā kaut kas ūberkruts).

E51 un jebkāds cits moderns tel. man nav bijis. Tā kā nezinu, cik ērts/nēerts ir.

Nez ir kāds kantoris Rīgā, kas iznomā mobžus?
E52 labprāt paņemtu patestēt kaut uz 1 dienu..
       Boo >es       2009-11-04, 12:43
- Tad tev drīzāk šitentādu vajag : [Links]
       VIKTORS >es       2009-11-04, 19:03
- Bet vai nav tā, ka izmantojot to GPS un mobilā, Tev tā pat būs jāmaksā operātoram par datu pārraidi, kas ārzemēs var izrādīties baigi sālīts prieks?
          edzhus >VIKTORS       2009-11-05, 10:57
- Ja izmanto google maps tad jā. Ja Nokia Maps un jau laikus ielādē telefonā attiecīgās valsts karti tad nē. Turklāt - Nokia Maps katru reizi ieslēdzot jautā - vai izmantot interneta pieslēgumu vai nē.

↑ uz augšu ↑
Mana foto plūsma →

RSS