iPhone - take threeNupat jau gandrīz mēnesi esmu pārgājis atkal uz iPhone (2G jeb original) - smieklīgi, vai ne ? :)

Mana likme bija tieši uz 3.0 softwari, kas nupat ir ieraudzījusi dienas gaismu un jāatzīst, ka ar to esmu vairāk nekā gandarīts.

Beidzot pieliktā landscape qwerty klava ir lietojama - tai ir arī visnotaļ ciešama latviešu burtu ievade.

Arī crAppStore (kad atteicos no otrā iPhone, tā vēl nebija) dara savu darbu - gribētos, lai tur būtu kaut kā viss labāk sakārtots, bet, ja ko vajag, atrast var. Būtībā tas arī bija viens no iemesliem, jeb pēdējais piliens pie NOKIAs, ka mēģinot uzinstalēt kaut kādu štrunta utilītu man kārtējo reizi Nokia pateica, ka man ir jāiet un attiecīgās utilītas instalācija 'jāparaksta', lai es varētu to uzinstalēt. Nepietiek, ka viss ir izmētāts pa puspasauli, man vēl jātērē laiks tam, ko viņi nav spējuši atrisināt. Grrrrrr ! Un arī tad vēl man jāzīlē, vai konkrēti uz šitentā aparāta viss aizies, jo Symbian OS ir šitik versiju. crAppStore ar savu vienkāršību un kvantitāti, protams, nobeidz jebkuru OVI mēslu.
Līdz ar crAppStore arī funkcionalitāte iPhonam ir ieguvusi citu nozīmi, tur var atrast visu, kas nepieciešams pat prasīgākam lietotājam - sākot ar QuickOffice utml, beidzot ar SSH un VNC - jā daudzas lietas tur ir par maksu, tomēr tā ir visnotaļ demokrātiska un ir skaidri zināms, ka tā programma arī strādās kā nākas ;) Jau pirmajās dienās nopirku Tweetie ($2.99) - vienkāršs un funkcionāls twitter klients (@boothefox), ColorSplash ($0.99) - bilžu pēcastrādei, Photogene ($2.99) - tāds kā mini photoshops.

N79 neapšaubāmi ir labāka kamera, tomēr ikdienā kaut kā tā sanāk, ka ar iPhone es bildēju vairāk - kāpēc ? nezinu. Mistika.

Vēl viena lieta, kas man pietrūka uz visām platformām ir Notes sinhronizācija - tā iekš 3.0 tagad darbojas nevainojami.

Arī google maps tagad visu smuki meklē arī pa latviju un zīmē smukus maršrutus. Kā arī pēc torņiem sazīmē manu aptuveno atrašanās vietu (3G un 3GS ir iebūvētie GPS - līdz ar to tie rāda precīzu vietu).

Manā vecajā 2G nav jaunāko fīču - balss zvanīšana, compass (vajag to kādam?), GPS, un sāpīgākā ir 3Mpix kamera ar autofokusu un video iespējām.

Bet nu vismaz beidzot atkal ir verķis ko iekārot ! :) Pirmajā decembrī, kad beigsies ar sievu norunātais pusgads verķa nemainīšanai, es pavisam noteikti sākšu ostīties apkārt pēc 3GS.

P.S. Liels tomēr aplauziens bija, ka BPE2 nevarēs atbalstīt iPhone pilnībā, jo Bluetooth uz iPhone joprojām paliek kropls - lasi : pilda tikai dažas sev vien zināmas lietas.

P.P.S. Nokia E71 un nupat izlaistais Nokia E72 manuprāt joprojām paliek ultimate communicator device, jo to qwerty nekas nespēj pārsist - ja svarīga ir tekstošana, mailošana un zvanīšanās. Es savukārt pēdējā laikā, kārtējo reizi iestājoties vasarai, izeju uz savas ikdienas vienkāršošanu un destresizāciju, līdz ar ko zvanu veikšana un sms sūtīšana atkāpjas otrajā plānā - pirmajā paliek meitas un suņa pieaugšanas bildēšana un tweetošana :D

P.P.P.S. komentāros pastāstiet kādus Appus lietojat un kā tie atvieglo jūsu dzīvi.
 

← uz sākumu