ClickFlash jeb glābiņš
Neteikšu, ka būtu baigi cietis no Flash reklāmām, bet kad padomāju, ka tie ir nevajadzīgi kb manā jau tā knapajā Triatela pieslēgumā, un absolūti nevajadzīgi tiek noslogots kompa procis, tikai lai man parādītu kārtējo nejēdzību, kuru redzēt nav nepieciešams, tad es saprotu, ka ... kā es bez tā varēju dzīvot līdz šim ?

nu ok, es zinu kā varēju, jo visi add-on'i, kas instalējas Safari parasti traucē tā normālu darbību. Bet lūk šis plugins solās būt rātns un nekam citam netraucēt - viens plugins vienai fīčai.

Tātad, uzinstalējot šo sīko pluginu Safari Flash objektu vietā parāda smuku flash uzrakstiņu, uz kura uzklikšķinot pie vēlēšanās var arī saturu apskatīties (YouTube, DelfiTV). Vēl viens foršs knifs ir whitelist - no konkrētiem domēniem flashus tomēr ielādēs bez pogas spiešanas.

sirgstot nujau kādus mēnešus ar defaultismu (iztieku cik vien iespējams ar iebūvētajām lietām tās apgūstot līdz galam pirms ņemt 3rd party appus) man plugini riebj kā suga, bet šis nu gan ir prasts kā zirga deķis un arī efektīvs resursu saudzēšanai.

ak jā novilkt to var šeit
 

← uz sākumu